Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Kodėl verta rinktis?

Svarbiausi šiltinimo sistemos privalumai

Šiltinimas be siūlių ir tarpų užpurškus Termolito šiltinamąją medžiagą susidaro ištisinis besiūlis izoliacinis sluoksnis be „energiją švaistančių“ šilumos tiltelių.
Maksimalus šiltinimo efektyvumas ir nedidelis medžiagos storis poliuretano putos pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga. Tai leidžia taupyti brangią erdvę.
Sunkiai pasiekiamų statybinių konstrukcijų šiltinimas „skystojo“ įrengimo būdo dėka galima be problemų apšiltinti kritines, nepasiekiamas arba išgaubtas vietas – nebereikia pjaustyti.
Puikus sukibimas su pagrindu poliuretano putos prilimpa lyg antra oda ir tinka beveik visiems pagrindams, pvz., šiferio, trapeciniams plieno lakštams arba medienos plokštėms.
Ilgina pastatų tarnavimo amžių kietos, stabilios, uždarų porų struktūros poliuretano putos neabejotinai pagerina statinio konstrukciją ir ilgina statinių tarnavimo amžių.
Greitas padengimas patyrusi brigada palankiomis sąlygomis putų purškimo įrenginiu per dieną gali padengti didesnį kaip 1000m2 stogo plotą.
Patikimas ir kvalifikuotas įrengimas apmokyti ir patikrinti sertifikuotų apdorojimo įmonių specialistai garantuoja, kad purškiamosios putos bus užpurkštos tiksliai ir patikimai.
Gerina gyvenimo kokybę Termolito šiltinimo sistema izoliuotų pastatų gyventojai liudija apie pagerėjusias mikroklimato sąlygas ir padidėjusį komfortą
Nedidelis medžiagų svoris dėl nedidelio svorio statybinėms konstrukcijoms susidaro tik nežymi papildoma apkrova, todėl tai užtikrina didesnį saugumą plokštiesiems stogams, pvz., kai jiems tenka didelė sniego apkrova.
Vidaus kontrolė kokybei užtikrinti Termolito šiltinimo sistema yra sertifikuota pagal DIN EN ISO 9002, ISO/TS 16949:2002 bei DIN EN ISO 14001 standartus. Prieš tiekiant kiekviena partija yra tikrinama ir testuojama. Lietuvoje Termolitas turi vietos produkto sertifikatus.
Paprastas transportavimas ir mažesnis sandėliavimo poreikis Termolito šiltinimo medžiaga skystu mišiniu paverčiama tik pačioje statybos aikštelėje, tad ją galima greitai transportuoti ir sandėliuoti statybos aikštelėje neužimant didelio ploto.

Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.