Mūsų įmonės ekspertas atvyks nemokamai konsultacijai ir patars, kaip efektyviai ir mažiausiomis sąnaudomis apšiltinti Jūsų pastatą ar patalpas. Pasinaudokite puikia proga ir išsikvieskite specialistą  DABAR.

Siekiant padidinti pastato energijos vartojimo efektyvumą ir parinkti tinkamas priemones, pirmiausia reikia įvertinti pastato energijos vartojimo efektyvumą.

Jeigu Jūs tik ruošiatės statyboms, pateiksime Jums optimalų pasiūlymą, kaip naudingiausia pasinaudoti mūsų siūlomomis naujausiomis izoliacijos technologijomis, kad būtų pasiektas geriausias rezultatas šiltinant arba izoliuojant Jūsų statomą pastatą. Atkreipiame Jūsų dėmesį, kad įgyvendinant 2002 m. gruodžio 16 d. Europos Parlamento ir Tarybos direktyvą 2002/91/EB dėl pastatų energinio naudingumo, mūsų šalyje vykdomas pastatų energinio naudingumo sertifikavimas. Pastatų energinis sertifikatas reikalingas statant, parduodant ar išnuomojant pastatus. Ši nuostata taikoma ir parduodant ar išnuomojant pastato dalis (butus, kitos paskirties atskiro naudojimo patalpas). Jei šiltindami Jūsų statomą ar jau pastatytą pastatą arba patalpas pritaikysite mūsų technologijas, Jūs ne tik sutaupysite, bet ir galėsite pasidžiaugti aukštu energiniu naudingumu, dėl kurio išaugs ir Jūsų turto vertė.

Pastatų techninių-energetinių pasų ruošimas yra mokamas, jie išduodami pagal kliento pageidavimą užbaigus apšiltinimo darbus.