1. Kai norima apšiltinti pirmo aukšto grindis (po grindim) poliuretano putomis

Poliuretano putos purškiamos iš apačios į viršų nenutrūkstama srove, padengiant visus tarpus tarp lagių ir pačias lages, kas užtikrina ilgą medinių grindų tarnavimo laiką. Šiuo atveju, termoizoliacinis ir hidroizoliacinis sluoksnis – poliuretano putos, o tai reiškia, kad drėgmė nejuda nei iš viršaus į apačią, nei iš apačios į viršų (garų judėjimas žiemą ir vasarą skiriasi), tuo tarpu medis, įskaitant lages, yra vienodos, kaip ir patalpa, temperatūros, vadinasi sausas. Jei šilumos izoliaciją įrenginėsime tik tarp lagių, viršutinė lagės dalis bus patalpos temperatūros (+20 – +25oС), o lagės apačia bus pogrindinės dalies temperatūros (0 – +10oС),tai reiškia bus lygi kondensato temperatūrai, kas veda prie lagių pūvimo ir priešlaikinio visos perdangos gedimo. Tokiu būdu teisingas medinių grindų ir medinių lagių padengimas poliuretano putomis žymiai (2-3 kartus) prailgina perdangos gyvavimo laiką.

2.Kai norima poliuretano putomis apšiltinti palėpės perdangas

Poliuretano putos purškiamos nuo palėpės pusės (iš viršaus žemyn), nenutrūkstama srove, padengiant visus tarpus tarp lagių ir pačias lages, kad užtikrinti ilgą palėpės perdangų tarnavimo  laiką. Šiuo, kaip ir anksčiau minėtu atveju, termo ir hidroizoliaciniai sluoksniai susijungia į vieną ir apsaugo lages nuo drėgmės ir viršutinės dalies apledėjimo žiemos metu. Šiuo atveju taip pat,kaip ir ankščiau minėtu, jei užpildysime tik tarplaginius tarpus, viršutinis lagių sluoksnis bus veikiamas žemos temperatūros (žiemos metu), perdrėks ir tai sumažins visos palėpinės perdangos tarnavimo laiką.

Tokiu būdu grindų ir palėpių apšiltinimas poliuretano putomis efektyvus kaip ekonominiu, taip ir techniniu požiūriu, kai kalbame apie termo ir hidro izoliaciją, be to žymiai prailgina perdangų tarnavimo laiką, o taip pat didina jų tvirtumą ir komfortabilumą (garso izoliacija, girgždėjimo pašalinimas).