Šiltinimo ir hidroizoliacijos sistema TERMOLITAS puikiai pritaikyta naujų namų ūkių statybai ir renovacijai.

Apšiltinimo darbams atlikti naudojama unikali medžiaga PUTŲ POLIURETANAS (PUR). Putų poliuretanas – tai šiuolaikinė uždaros arba atviros ląstelinės struktūros termoizoliacinė medžiaga. Išskirtinės putų poliuretano savybės: lengvumas, stiprumas, mažas šilumos ir drėgmės laidumas, atsparumas mikroorganizmams, puvimui, puvenoms, temperatūros svyravimams, padaro šią medžiagą universalią.

Kur galima panaudoti?

Dėl mūsų naudojamų technologijų unikalumo ir medžiagų universalumo izoliacinę sistemą TERMOLITAS galima panaudoti atliekant visus gyvenamojo namo šiltinimo ir izoliavimo išorės ir vidaus darbus.

STOGUI    LUBOMS     SIENOMS     GRINDIMS     PAMATAMS     TERASOMS

Mūsų siūloma termoizoliacijos sistema idealiai pritaikyta karkasiniams namams, pastatams iš plytų, betono konstrukcijoms, mansardoms ir kitiems gyvenamųjų namų arba namų ūkio objektams.

Kaip sandariai apšiltinti ir izoliuoti?
Purškiamų putų izoliacija TERMOLITAS formuoja monolitinę šilumos izoliacijos ir hidroizoliacijos dangą. Ši danga leidžia dengti paviršius besiūliu šilumos izoliacijos bei hidroizoliacijos sluoksniu, kuris tvirtai sukimba su bet kurios statybinės medžiagos paviršiumi net sunkiausiai prieinamose vietose arba ten, kur neįmanoma naudoti kitų šilumos izoliacinių medžiagų. Kadangi dviejų komponentų putų poliuretano šiluminės izoliacijos padengimas leidžia dengti paviršius įvairaus storio besiūliais šiluminės izoliacijos sluoksniais, mes galime savo klientams pasiūlyti įvairaus efektyvumo šiltinimo sprendimų ir užtikrinti optimalią patalpų šiluminę varžą.

Per dieną yra apšiltinama apytikriai iki 300 m2 ploto, suformuojamas visas dangos storis. Vienu purškimu yra suformuojamas 2–3 cm storio PUR sluoksnis (jei reikia apšiltinti sieną, pavyzdžiui, 5 cm storio izoliacija, ji bus suformuojama per 2 purškimus, kiekvienas po 2,5 cm).

Uždarų porų putų struktūra užtikrina nelaidumą vandeniui (todėl šiltinant fasadą iš išorės nebūtina priešvėjinė plėvelė), tačiau ji yra iš dalies laidi vandens garams, susidariusiems pastato viduje (todėl šiltinant pastatą iš vidaus nebūtina garo izoliacija). Šilumos laidumo koeficientas yra vienas mažiausių, lyginant su kitomis šiuolaikinėmis termoizoliacinėmis medžiagomis, – λ=0,022-0,030W/mK. Besiūlė technologija užtikrina, kad pastatas bus apšiltintas vientisa besiūle danga ir nesusidarys šilumos tiltų.

Koks efektas apšiltinus?

• Iki 70 % sumažinsite šilumos energijos sunaudojimo išlaidas;
• Likviduosite šilumos nutekėjimą pastatų elementų sujungimuose – nuo cokolio iki stogo;
• Sumažinsite sienų storį, reikės mažiau radiatorių bei mažesnio galingumo katilo;
• Pašalinsite kondensaciją sienose, apsaugosite savo patalpas nuo grybelio ir pelėsio;
• Prailginsite pastato gyvavimo laiką ir padidinsite savo turto vertę;
• Padidinsite garso izoliaciją, tai ypač aktualu arti kelių esantiems pastatams;
• Pašalinsite mažų įtrūkimų sienose atsiradimo galimybę, nes pastato elementai bus vienodos temperatūros.

Kodėl reikia rinktis šiltinimo ir izoliavimo technologiją TERMOLITAS?

• Sumažinsite šildymo sąnaudas ir padidinsite ekonominį efektyvumą – taupysite savo pinigus;
• Mūsų specialistai per vieną pamainą kokybiškai apšiltins iki 300 m2 plotą– taupysite savo laiką;
• Izoliacija suvienodina drėgnumą, sudaro gerą mikroklimatą patalpose – tausosite savo sveikatą.

SUSISIEKITE SU MŪSŲ KVALIFIKUOTU SPECIALISTU, KURIS PARINKS ASMENIŠKAI JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ!