Šiltinimo ir hidroizoliacijos sistema TERMOLITAS puikiai pritaikyta naujų komercinių objektų statybai ir renovacijai.

Apšiltinimo darbams atlikti naudojama unikali medžiaga PUTŲ POLIURETANAS (PUR). Putų poliuretanas – tai šiuolaikinė uždaros arba atviros ląstelinės struktūros termoizoliacinė medžiaga. Išskirtinės putų poliuretano savybės: lengvumas, stiprumas, mažas šilumos ir drėgmės laidumas, atsparumas mikroorganizmams, puvimui, puvenoms, temperatūrų svyravimams, padaro šią medžiagą universalią.

Kur galima panaudoti?

Dėl mūsų naudojamų technologijų unikalumo ir medžiagų universalumo izoliacinę sistemą TERMOLITAS galima panaudoti atliekant visus komercinių objektų šiltinimo ir izoliavimo išorės ir vidaus darbus.

STOGUI    LUBOMS    SIENOMS     GRINDIMS     PAMATAMS    TERASOMS

Mūsų siūloma termoizoliacijos sistema idealiai pritaikyta pastatams iš plytų arba betono, metalo konstrukcijoms, fasadų išorės izoliacijai, angarų ir modulių izoliacijai, mazuto, bitumo, alaus, pieno, amoniako ir kitų talpų, kuriose reikia palaikyti tam tikrą temperatūrą, taip pat ventiliacijos šachtų ir ortakių, šaldytuvų ir šaldiklių kamerų bei kitų su pramone arba žemės ūkiu susijusių objektų izoliacijai atlikti, pontonams užpildyti.

Kaip sandariai apšiltinti ir izoliuoti?

Purškiamų putų izoliacija TERMOLITAS formuoja monolitinę šilumos izoliacijos ir hidroizoliacijos dangą. Šia danga galima dengti paviršius besiūliu šilumos bei hidroizoliacijos sluoksniu, kuris tvirtai sukimba su bet kurios statybinės medžiagos paviršiumi net sunkiausiai pasiekiamose vietose arba ten, kur neįmanoma naudoti kitų šilumos izoliacinių medžiagų. Kadangi dviejų komponentų putų poliuretano šiluminės izoliacijos medžiaga leidžia dengti paviršius įvairaus storio besiūliais šiluminės izoliacijos sluoksniais, mes galime pasiūlyti savo klientams įvairaus efektyvumo šiltinimo sprendimų ir užtikrinti optimalią patalpų šiluminę varžą. Per dieną yra apšiltinama iki 300 m2 ploto, suformuojamas visas dangos storis. Vienu purškimu yra suformuojamas 2–3 cm storio PUR sluoksnis (jei reikia apšiltinti sieną, pavyzdžiui, 5 cm storio izoliacija, ji bus suformuojama per 2 purškimus, kiekvienas po 2,5 cm).

Uždarų porų putų struktūra užtikrina nelaidumą vandeniui (todėl šiltinant fasadą iš išorės nebūtina priešvėjinė plėvelė), tačiau ji iš dalies laidi vandens garams, susidariusiems pastato viduje (todėl šiltinant pastatą iš vidaus nebūtina garo izoliacija). Šilumos laidumo koeficientas yra vienas mažiausių, lyginant su kitomis šiuolaikinėmis termoizoliacinėmis medžiagomis, – λ=0,022-0,030W/mK. Besiūlė technologija užtikrina, kad pastatas bus apšiltintas vientisa besiūle danga ir nesusidarys šilumos tiltai.

Koks efektas apšiltinus?

• Iki 70 % sumažinsite šilumos energijos sunaudojimo išlaidas;
• Likviduosite šilumos nutekėjimą pastatų elementų sujungimuose – nuo cokolio iki stogo;
• Sumažinsite sienų storį ir reikės mažiau radiatorių bei mažesnio galingumo katilo;
• Pašalinsite kondensaciją sienose, apsaugosite savo patalpas nuo grybelio ir pelėsio;
• Prailginsite pastato gyvavimo laiką ir padidinsite savo turto vertę;
• Padidinsite garso izoliaciją, tai labai aktualu arti kelių esantiems pastatams;
• Pašalinsite mažų įtrūkimų atsiradimo sienose galimybę, nes pastato elementai bus vienodos temperatūros.

Kodėl reikia rinktis šiltinimo ir izoliavimo technologiją TERMOLITAS?
• Padidės ekonominis efektyvumas ir sumažinsite šildymo sąnaudas – taupysite savo pinigus;
• Mūsų specialistai per vieną pamainą kokybiškai apšiltins iki 300 m2 ploto – taupysite savo laiką;
• Izoliacija suvienodina drėgnumą, sudaro gerą mikroklimatą patalpose – tausosite savo sveikatą.

SUSISIEKITE SU MŪSŲ KVALIFIKUOTU SPECIALISTU, KURIS PARINKS TIK JUMS TINKAMIAUSIĄ SPRENDIMĄ!