Gerbiamieji,

Susipažinkite su moderniausia ir efektyviausia purškiama besiūle šiltinimo, akustine ir hidroizoliacine sistema TERMOLITAS.

Mes naudojame naujausią mokslinių pasiekimų ištobulintą technologiją, kuri jau daugiau nei 30 metų naudojama Europoje, Japonijoje, Azijos šalyse ir Amerikoje. Ši technologija užtikrina ypatingą Jūsų namo arba komercinio objekto sandarumą, hidro ir garso izoliaciją, dėl to JŪS SUMAŽINATE ŠILDYMO IŠLAIDAS IR TAUPOTE SAVO PINIGUS.

Kruopščiai išanalizavę, ką šiandien siūlo termoizoliacinių ir hidroizoliacinių technologijų pasaulio lyderiai, parinkome Jums geriausius sprendimus. Tuo galėsite įsitikinti pradėję dirbti su mūsų komanda.

Visos mūsų naudojamos medžiagos yra sertifikuotos Europos Sąjungoje, atitinka ekologiškumo standartus ir joms yra išduoti nacionaliniai techniniai liudijimai.

Naudodami aukščiausius kriterijus atitinkančias medžiagas ir įrangą, mūsų kvalifikuoti specialistai sandariai ir kokybiškai apšiltins ir nuo vandens ir garso izoliuos gyvenamųjų namų, fermų, angarų, gamybinių arba kitos paskirties pastatų STOGUS, SIENAS, GRINDIS, PERTVARAS, TERASAS IR PAMATUS.

Apšiltinimo darbams naudojama unikali medžiaga PUTŲ POLIURETANAS (PUR). Putų poliuretanas – šiuolaikinė uždaros arba atviros ląstelinės struktūros termoizoliacinė medžiaga. Išskirtinės putų poliuretano savybės: lengvumas, stiprumas, mažas šilumos ir drėgmės laidumas, atsparumas mikroorganizmams, puvimui, puvenoms, temperatūros svyravimams, padaro šią medžiagą universalią. Putų poliuretanas yra moderni šilumos izoliacijos medžiaga, pasižyminti aukšta kokybe ir unikaliomis eksploatacinėmis savybėmis. Atkreipkite dėmesį į tarnavimo laikotarpį – virš 30 metų! Tokio tarnavimo laikotarpio neturi jokia kita medžiaga.

Mūsų tikslai:

– Parinkti geriausią kliento lūkesčius atitinkantį sprendimą;
– Kokybiškai atlikti šiltinimo ir izoliavimo darbus;
– Suteikti visiems darbams garantinę ir pogarantinę priežiūrą.

Puikios kokybės šiltinimo ir izoliacinės medžiagos, kvalifikuotas personalas ir šiuolaikiniai technologiniai sprendimai patenkins Jūsų lūkesčius.


Laukiame Jūsų užsakymų