Svarbiausi šiltinimo sistemos privalumai
Šiltinimas be siūlių ir tarpų► užpurškus Termolito šiltinamąją medžiagą susidaro ištisinis besiūlis izoliacinis sluoksnis be „energiją švaistančių“ šilumos tiltelių.
Maksimalus šiltinimo efektyvumas ir nedidelis medžiagos storis► poliuretano putos pasižymi ypač mažu šilumos laidumu, kurio nepasiekia jokia kita įprasta izoliacinė medžiaga. Tai leidžia taupyti brangią erdvę.
Sunkiai pasiekiamų statybinių konstrukcijų šiltinimas► „skystojo“ įrengimo būdo dėka galima be problemų apšiltinti kritines, nepasiekiamas arba išgaubtas vietas – nebereikia pjaustyti.
Puikus sukibimas su pagrindu► poliuretano putos prilimpa lyg antra oda ir tinka beveik visiems pagrindams, pvz., šiferio, trapeciniams plieno lakštams arba medienos plokštėms.
Ilgina pastatų tarnavimo amžių► kietos, stabilios, uždarų porų struktūros poliuretano putos neabejotinai pagerina statinio konstrukciją ir ilgina statinių tarnavimo amžių.
Greitas padengimas► patyrusi brigada palankiomis sąlygomis putų purškimo įrenginiu per dieną gali padengti didesnį kaip 1000m2 stogo plotą.
Patikimas ir kvalifikuotas įrengimas► apmokyti ir patikrinti sertifikuotų apdorojimo įmonių specialistai garantuoja, kad purškiamosios putos bus užpurkštos tiksliai ir patikimai.
Gerina gyvenimo kokybę► Termolito šiltinimo sistema izoliuotų pastatų gyventojai liudija apie pagerėjusias mikroklimato sąlygas ir padidėjusį komfortą
Nedidelis medžiagų svoris► dėl nedidelio svorio statybinėms konstrukcijoms susidaro tik nežymi papildoma apkrova, todėl tai užtikrina didesnį saugumą plokštiesiems stogams, pvz., kai jiems tenka didelė sniego apkrova.
Vidaus kontrolė kokybei užtikrinti► Termolito šiltinimo sistema yra sertifikuota pagal DIN EN ISO 9002, ISO/TS 16949:2002 bei DIN EN ISO 14001 standartus. Prieš tiekiant kiekviena partija yra tikrinama ir testuojama. Lietuvoje Termolitas turi vietos produkto sertifikatus.
Paprastas transportavimas ir mažesnis sandėliavimo poreikis► Termolito šiltinimo medžiaga skystu mišiniu paverčiama tik pačioje statybos aikštelėje, tad ją galima greitai transportuoti ir sandėliuoti statybos aikštelėje neužimant didelio ploto.