Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Angarų, sandėlių ir daržovių saugyklų šiltinimas

Yra nerentabilu, jei naudosite šiltinimui min.vatą ar polistireno plokštes. Ir tik besiūlis poliuretano putų šiltinimo metodas vienintelis yra teisingas ir reikalaujantis mažiausiai pastangų, kad pasiekti norimą rezultatą.

Jei naudosite min. vatą ar polistireną sandėliui ar angarui šiltinti, papildomai reikės tvirtinimo medžiagų, o tai yra papildomos išlaidos, papildomas darbas, be to atsiranda šalčio tiltai ir pagrindinės konstrukcijos nestabilumas.

Besiūliu ir vientisu metodu  užpurkštos poliuretano putos yra pats geriausias termo ir hidroizoliatorius, taip pat tarnauja, kaip apsauga nuo įvairios agresyvios aplinkos. Kiti šiltintojai apkrauna patalpos konstrukcijas (atsiranda papildomas svoris angaro sienoms), o taip pat neturi tokiu antikorozinių (mažai vėdinasi, didelė drėgmės kondensacija) savybių. Poliuretano putų naudojimas angaro ar sandėlio šiltinimui padidina konstrukcijų ilgaamžiškumą ir tvirtumą.

Užpurškus putų ant paviršiaus (lubų, grindų, sienų) nebereikia papildomos apdailos, užtenka tiesiog padažyti.

Nemažą reikšmę vykdant statybas turi darbų atlikimo terminai. Ir čia, poliuretano putų technologija pasirodo iš gerosios pusės - nebereikia papildomų darbų.

Naudojant šią technologiją angaras ar sandėlys bus apsaugotas nuo irimo ir pūvimo, nesuirs veikiamas sezoninių temperatūros svyravimų, kritulių ir agresyvios pramonės atmosferos.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.