Kylant šilumos kainoms, efektyvi termoizoliacija tapo aktuali ne tik savininkams, bet ir patalpų nuomininkams, ant kurių pečių gula ši našta. Kiekvienoje patalpoje, nesvarbu kokios paskirties, gamybinės, sandėlio, angaro, garažo, saugyklos ar paprasto ofiso, turi būti palaikoma stabili temperatūra ir pastovus drėgmės lygis.

Kad išvengti nereikalingų išlaidų šildymui, reikia tinkamai pasirūpinti tarpinių konstrukcijų (stogo, sienų, grindų, pamatų) apšiltinimu.Tokiose patalpose garų judėjimas turi vykti į abi puses, turi priešintis drėgmės patekimui į abi puses ir nekaupti drėgmės savyje, kad neprarasti termoizoliacinių savybių.

Garažų šiltinimas

Daugeli automėgėjų savęs klausia: kaip apšiltinti savo garažą (metalinį, betoninį, plytinį). Didelė problema tampa garso izoliacija, ypač, kai garažas name. Daugelis naudoja tokias medžiagas kaip polistirena, gipsokartoną, kala dailylentes, dažo, plyšius užpildo visokiais šiltintojais (min. vata ir kt.). Reikalavimai gerai įrengtam garažui yra šie: gera termo ir hidroizoliacija, ventiliacija ir patalpos sausumas. Visus  šiuos reikalavimus galima įvykdyti šiltinimui pasirinkus purškiamas poliuretano putas.