Rezervuarų šiltinimas yra nelengvas dėl sudėtingos jų formos, nėra galimybės įprastiems montavimo darbams, temperatūros režimai labai apriboja klijavimo medžiagų panaudojimą. Naudojant ruloninę mineralinę vatą ir vėliau ją perrišant netenkame didelio kiekio šilumos, o ir tokios konstrukcijos tarnavimo laikas yra 2-3 metai (dėl didelio temperatūrų svyravimo susidarančio kondensato). Todėl, tokių rezervuarų šiltinimas poliuretano putomis yra vienintelis ekonominiu požiūriu teisingas, o kartais ir įmanomas sprendimas.

Tokių darbų atlikimas užima iki 3 valandų. Puiki darbų kokybė. Tarnavimo laikas 25-30 metų su minimaliais šilumos nuostoliais.

Be šilumos izoliacinių savybių poliuretano putos pasižymi hidroizoliacinėmis ypatybėmis, o tai prailgina rezervuarų eksploatavimo laiką.

Jei reikalinga itin didelė hidroizoliacija (tame tarpe vandens pratekėjimo šalinimas) siūlome padengti paviršių didelio atsparumo elastomerais.

Visos dangos yra atsparios cheminiam poveikiui (daugumai skiediklių, rūgščių, tirpiklių, tepalų ir kitų naftos produktų).

Paprastai tokiems rezervuarams nekeliami dideli estetiniai reikalavimai, todėl pakanka poliuretano putas nudažyti paprastais dažais, kad apsaugoti nuo ultravioletinių spindulių.

Jei reikalinga apsauga nuo mechaninio poveikio, galime pasiūlyti dangas polijurijų pagrindu.

Rezervuarams naudojamiems pastovios minusinės temperatūros sąlygomis ir šaldymo kameroms primygtinai rekomenduojame naudoti tik poliuretano šiltinimo sistemas kartu su antikorozinėmis sistemomis, kurios skirtos itin nepalankioms sąlygoms.