Šios problemos išsprendimas padės jums efektyviau apšildyti savo namus, sudaryti komforto sąlygas ir taip pat sumažinti išlaidas.

Be šilumos, termoizoliacinis sluoksnis padeda izoliuoti garsą. Garso izoliacija yra svarbi komforto sudėtinė dalis. Kad apsisaugoti nuo triukšmo, garso izoliacija turi būti įrengta per visą plotą, nes, net mažiausias „tiltas“, praleidžiantis garsą, sumažins garso izoliacijos efektą. Kad pasiekti geriausią rezultatą padengimas turi būti vientisas ir besiūlis, neturi būti „tiltų“, kurie praleidžia garsą. Garso izoliacijos medžiaga turi būti ilgaamžė ir ekologiška.

Perdangų tarp aukštų šiltinimui naudojant poliuretano putas, nebereikia išlaidauti antiseptiniam, antibakteriniam, priešgaisriniam namo apdorojimui. Poliuretano putos įsiskverbia į medį iki 5 mm ir tampa puikiu antiseptiku ir antipirinu.

Dažnai, atliekant namie remontą, atsiranda būtinybė paaukštinti grindis (dizaino sprendimai, techniniai ypatumai ir kt.). 90 proc. tokių atvejų, tai sprendžiama storinant betono sluoksnį. O tai didina perdangos krūvį (kiekvienas papildomas betono centimetras apkrauna perdangą 18-20 kg), brangina medžiagas ir darbą, ilgina darbų laiką ir pan. Naudodami atitinkamo tankio poliuretano putas norimą rezultatą pasieksite neapkraudami perdangos, o taip pat, be papildomų išlaidų, įrengsite termo, hidro ir garso izoliaciją.

Mediniuose namuose dažnai atliekama grindų ir sienų apdaila plytelėmis tokiose patalpose kaip vonios kambarys ar kitose „šlapiose“ vietose. Atsiranda problemos dedant plyteles ant medinių paviršių (medinės konstrukcijos, blogas klijų sukibimas su medžiu ir pan.), taip pat reikia įrengti gerą hidroizoliaciją, kad apsaugoti medines konstrukcijas nuo drėgmės. Naudodami poliuretano putas šių problemų išvengsite, putos sutvirtins medį, putų sluoksnis bus puikia hidroizoliacine medžiaga ir jums nebereiks sukti galvos dėl šlapių sienų, grindų ir atsiklijuojančių plytelių.

Visų tipų (medinių, betoninių, maišytų) dangų šiltinimas poliuretano putomis užtikrina aukščiausią komfortą patalpose. Pagrindinis poliuretano putu privalumas yra jų vientisumas ir siūlių, tarpų, plyšių nebuvimas:

•    Aukštas termoizoliacijos lygis (poliuretano putų šilumos pralaidumo koeficientas tik 0,020 – 0,028 W/kv.m.);
•    Mažas svoris ir didelis putų tvirtumas padeda sutaupyti įrengiant atramines konstrukcijas, pagerina perdangų darbą, leidžia išvengti jų deformacijos;
•    Poliuretano putos yra puikus garso izoliatorius (1cm putųsumažina triukšmą iki 15-30 decib.);
•    Būdamos puikiu hidroizoliatorium poliuretano putos sutaupys jūsų pinigus įrengiant apsaugą nuo drėgmės ir nereikalingų kvapų patalpose;
o    Ilgas izoliacinio sluoksnio tarnavimo laikas – ne mažiau 30 metų
o    Visiškai ekologiškas ir atsparus cheminiams veiksniams;
o    Įmanoma įgyvendint bet kokius dizaino sumanymus (sudėtingos formos nedidina darbų kaštų ir išsaugo visas savybes);
o    Darbus galima atlikti įpurškimo būdu negadinant jau esamos apdailos.

Poliuretano putos įsiskverbia į paviršių iki 5 mm ir tampa puikiu antiseptiku ir antipirinu, sumažina darbų išlaidas.