Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Gelžbetonio perdangų šiltinimas poliuretano putomis

Gelžbetonio konstrukcijų šiltinimas poliuretano putomis gali būti atliekamas iš bet kurios pusės, kaip iš viršaus – žemyn, taip ir atvirkščiai, nes betoninės perdangos mažiau linkusios perdrėgti. Šiuo atveju pasirinkimas daromas atsižvelgiant į termoizoliacinių kontūrų sandarumą (atsižvelgiant į bendrą termoizoliacinį išdėstymą name). Užpurškus poliuretano putų 30 kg/m3 tankumu, užtikrinamas tvirtumas 20t/1 kv.m spaudimui, tai daugiau nei pakankama buitinėms apkrovoms. Šiltinant betonines perdangas sėkmingai naudojamos padidinto tankio (40-60 kg/m3) poliuretano putų sistemos užtikrinančios tvirtumą 60t/1 kv.m spaudimui, o taip pat aukštas hidroizoliacines savybes. Tokios poliuretano putų sistemos leidžia visiškai atsisakyti hidroizoliacijos, nes pačios puikiai atlieka šias funkcijas. Išlygintas viršutinis betono sluoksnis geriau sukimba su poliuretano putomis ir mažiau linkęs sluoksniuotis.

Būtent hidroizoliacinės tokių sistemų savybės ir geresnis jų sukibimas su betonu, leidžia efektyviau jas naudoti, nei ekstruzinio polistireno lakštus. Didelio tankio poliuretano putų panaudojimas šiltinant grindis, leidžia žymiai sumažinti šilumos nutekėjimą tarp aukštų ir tuo pačiu sumažina patalpų šildymo išlaidas ir padidina komfortą būti jose.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.