Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Grindų su grindų šildymo sistemomis šiltinimas

Itin didelis efektas pastebimas naudojant poliuretano putas grindų su vandens ar elektros šildymo sistemomis šiltinimui. Be poliuretano putų termoizoliacijos didžioji šilumos, gaunamos nuo šildomų grindų, dalis, dingsta per perdangas tarp aukštų, tuo metu, kai, naudojant poliuretano putų šiltinimą, visa šiluma, atsirandanti nuo šildomų grindų, gali būti išnaudojama pagal tiesioginę paskirtį - gyvenamų patalpų (ofisų) šildymui.

Termolitas poliuretano putų termoizoliacija turi daug pranašumų lyginat su kitomis šiltinimo medžiagomis, pvz., polistirenu ar min. vata. Pagrindinis šių pranašumų yra tas - didelis mechaninis atsparumas ir ilgas ekspluatavimo laikas -  iki 50 metų. Be to, šiltinant poliuretano putomis (skirtingai nuo polistireno ir min.vatos) patalpas su padidintu drėgmės kiekiu – baseinus, vonios kambarius ir pan., nereikalinga papildoma apsauginė hidroizoliacinė plėvelė. Grindų šiltinimas poliuretano putomis rekomenduojamas ir patalpoms su „tradiciniu“ centraliniu šildymu, nes visiškai izoliuoja grindis nuo neapšiltintų perdangų tarp aukštų, kurios sudaro pagrindinius šalčio tiltelius gyvenamuose ir ofiso patalpose.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.