Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Sandėlių ir garažų šiltinimas

Kylant šilumos kainoms, efektyvi termoizoliacija tapo aktuali ne tik savininkams, bet ir patalpų nuomininkams, ant kurių pečių gula ši našta. Kiekvienoje patalpoje, nesvarbu kokios paskirties, gamybinės, sandėlio, angaro, garažo, saugyklos ar paprasto ofiso, turi būti palaikoma stabili temperatūra ir pastovus drėgmės lygis.

Kad išvengti nereikalingų išlaidų šildymui, reikia tinkamai pasirūpinti tarpinių konstrukcijų (stogo, sienų, grindų, pamatų) apšiltinimu.Tokiose patalpose garų judėjimas turi vykti į abi puses, turi priešintis drėgmės patekimui į abi puses ir nekaupti drėgmės savyje, kad neprarasti termoizoliacinių savybių.

Garažų šiltinimas

Daugeli automėgėjų savęs klausia: kaip apšiltinti savo garažą (metalinį, betoninį, plytinį). Didelė problema tampa garso izoliacija, ypač, kai garažas name. Daugelis naudoja tokias medžiagas kaip polistirena, gipsokartoną, kala dailylentes, dažo, plyšius užpildo visokiais šiltintojais (min. vata ir kt.). Reikalavimai gerai įrengtam garažui yra šie: gera termo ir hidroizoliacija, ventiliacija ir patalpos sausumas. Visus  šiuos reikalavimus galima įvykdyti šiltinimui pasirinkus purškiamas poliuretano putas.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.