Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Sužinokite kaip sutaupyti

Numatomos pastato energetinės sąnaudos  yra vienas svarbiausių veiksnių, nulemiančių statybos ir išlaikymo kaštų dydį. Neįtikėtina, bet dabartinės technologijos taip greitai vystosi, kad dar nesibaigus pastato eksploatacijos laikotarpiui statybose panaudotos medžiagos pasensta. Todėl TERMOLITAS rekomenduoja naudoti tik naujausias, bet laiko patikrintas, medžiagas ir technologijas.

2002 m. Europos Parlamentas, siekdamas gerinti pastatų naudingumą, priėmė direktyvą dėl pastatų energetinio naudingumo. Lietuvoje ši direktyva įgyvendinama priėmus STR 2.01.09:2005 „Pastatų energinis naudingumas. Energinio naudingumo sertifikavimas“. Kiekvienam pastatui yra apskaičiuojamos pastato standartines naudojimo sąlygas atitinkančios suminės energijos sąnaudos, įvertinant šilumos nuostolius ir pritekėjimus per pastato atitvarus ir energijos suvartojimą karštam vandeniui, šildymui ir vėdinimui.

Norint pasiekti dabar galiojančių statybos techninių reikalavimų lygį, būtina visuose pastato atitvaruose numatyti atskirą termoizoliacinį sluoksnį iš efektyvių šilumą izoliuojančių medžiagų. Šie reikalavimai bus lengvai įvykdomi, jei projektuojant numatysite ir statant panaudosite atitinkamo storio efektyvias termoizoliacines medžiagas. Todėl efektyvių termoizoliacinių medžiagų parinkimas tampa dar svarbesniu veiksniu, lemiančiu pastato energijos suvartojimą.

Mes siūlome Jums tobulą šilumos, garso ir vandens izoliaciją, kurios tarnavimo laikas yra virš 30 metų.

Deja, šildymo išlaidos tik didėja ir pastato šilumos izoliacija tampa vis aktualesniu statybos akcentu. Gera žinia, kad jau yra efektyvus būdas Jūsų pastatui arba patalpoms apšiltinti, pasinaudojant sandaraus šiltinimo technologija TERMOLITAS.

Naudojant specialią purškimo įrangą, šiltinimo sluoksniai dengia paviršių besiūliu sluoksniu. Šis efektas nepalieka nė menkiausio šanso šaltam orui į pastato vidų patekti ir užtikrina neįtiktiną pastato sandarumą. Mūsų naudojamų medžiagų šiluminis laidumas, priklausomai nuo tankio, siekiantis 0,019–0,033 Vt/m0C, užtikrina minimalų izoliacijos storį. Šios medžiagų charakteristikos leidžia užtikrinti maksimalias šilumos ir energijos tausojimo charakteristikas plačios paskirties gamybinėse ir ūkinėse sistemose.

Rinkdamiesi mūsų siūlomus produktus Jūs renkatės naujausios kartos šiltinimo technologiją.

Nepraleiskite progos užbėgti laikui už akių ir rinkitės naujausius laiko patikrintus sprendimus.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.