Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Vamzdžių ir komunikacinių angų apšiltinimas

Apšiltinimo poliuretano putomis technologija Vakaruose naudojama jau kelis dešimtmečius. Šios technologijos vystymasis mūsų šalyje buvo būtinas ekonominiu požiūriu, tiek dėl pažangesnės pačios technologijos, tiek dėl pirminių žaliavų kaštų sumažinimo. Tokiu būdu, šis metodas pradėtas naudoti apšiltinant vamzdynus, šilumines trasas, bei vis plačiau naudojamas įmonių, besispecializuojančių  komunikacijų tiesime.

Paskutinių dešimtmečių praktika parodė, kad vamzdynų šiltinimo poliuretano putomis metodas yra vienintelis teisingas ir ekonominiu požiūriu tikslingas sprendimas.

Ekonominiai paskaičiavimai parodė, kad tokio metodo naudojimas tikslingas net ir apšiltinant vamzdynus privačiuose sklypuose (tarp namų, tarp katilinės ir namo, taip pat kanalizacijos ir vandentiekio vamzdžius).

Vamzdynus mes rekomenduojame apšiltinti poliuretano putomis. Jei tranšėjos paruoštos, šiltinimas labai greitas (iki valandos). Rezultatas nepriekaištingas. Medžiagų išeiga minimali. Poliuretano putos šioje srityje neturi sau lygių. Dėl didelio cheminio atsparumo, taip pat atsparumo drėgmei ir vandeniui poliuretano putos yra nepakeičiamos šiltinant požeminius vamzdynus. Komunikacijų šiltinimas tampa sąlyginai pigus. Be to jūs būsite užtikrinti, kad nėra šilumos nuotėkio ir vamzdynas nešąla. Žiemos metu jums neteks po žeme ieškoti trūkusių vamzdžių.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.