Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis

Šiltinimas atvirų ir uždarų porų poliuretano putomis
Termolito komanda užtikrina profesionalų apšiltinimą
Termoizoliacinės medžiagos pritaikytos įvairiems pastatams
Termolitas garantuoja komfortą ir šilumą
Kubinio metro kaina - nuo 60 eur

Pagrindinis meniu

Šiltinimo būdai

Vidinių sienų, pertvarų apšiltinimas iš vidaus

•    Užmiesčio namų, kotedžų vidinių sienų apšiltinimas,
•    Garažų, buitinių patalpų vidinių sienų apšiltinimas,
•    Gamybinių patalpų vidinių sienų, vidaus statinių apšiltinimas.


Vidinių sieninių konstrukcijų apšiltinimo poliuretano putomis technologija yra tokia pati, kaip ir šiltinant išorines konstrukcijas, skirtumas tik toks, kad efektyviausias apšiltinimas išgaunamas vieno aukšto namuose ir statiniuose. Šiltinant sienas daugiaukščiuose namuose - perdangos tampa probleminėmis zonomis. Šią problemą galima išspręsti apšiltinant grindis ir lubas, žinoma tai didina apšildomo ploto kvadratūrą ir apdailos medžiagų kiekį. Vidinių konstrukcijų apšiltinimo darbų privalumas yra tas, kad darbus galima atlikinėti nepriklausomai nuo oro sąlygų, taip pat paprastai būna lengvesnis priėjimas prie apdirbamo paviršiaus.

Vidinių ar išorinių konstrukcijų apšiltinimo būdas pasirinkimas priklauso nuo įvairių faktorių:ekonominių, technologinių, buitinių ir kt. Tačiau nereikia pamiršti, kad apšiltinimas Termolito poliuretano putomis yra labai efektyvus, tad planuojant apšiltinimo darbus venkite šalčio tiltelių ir užsandarinkite kontūrus.


Favoriten Twitter Facebook Myspace Stumbleupon Digg Technorati google reddit Yahoo

Informuojame, kad šioje svetainėje naudojami slapukai (angl. cookies). Sutikdami su tuo ir termolitas.lt privatumo taisyklėmis, spauskite mygtuką „Sutinku“.
Detalesnę informaciją galite rasti skiltyje:
Privatumo politika.